Кабмін схвалив виділення 5 млрд гривень кредиту МБРР на реконструкцію підстанцій "Укренерго"

НовиниЕнергетика    20.03.2017 - 16:39
Фото: "Укренерго" модернізує 6 підстанцій
Фото: "Укренерго" модернізує 6 підстанцій

За 1,5 року планується оновити обладнання 6 підстанцій

Кабінет міністрів схвалив техніко-економічне обґрунтування реконструкції відкритих розподільчих пристроїв на 6 підстанціях НЕК "Укренерго". Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №172-р від 16 березня, оприлюдненому на сайті уряду.

Зокрема, під реконструкцію потрапили електричні підстанції "Новокиївська", "Жовтнева", "Житомирська", "Черкаська", "Суми", "Кременчук".

Згідно з документом, термін виконання робіт складе 18 місяців, а загальна кошторисна вартість реконструкції шести підстанцій складе 5,01 млрд гривень (в поточних цінах станом на 22 серпня 2016 року).

Проведення цих робіт дозволить підвищити надійність і безперебійність електропостачання споживачів центральних та північних регіонів України, знизити аварійність роботи обладнання, зменшити експлуатаційні витрати на проведення ремонтних робіт, впровадити автоматизовану систему управління підстанціями, а також реалізувати плани подальшої інтеграції Об'єднаної енергетичної системи України з Європейською енергетичною системою

"Фінансування робіт з реконструкції відкритих розподільчих пристроїв буде здійснюватися за рахунок кредитних коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку і власних коштів Державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго", – наголошується в коментарі до документу.

Нагадаємо, НКРЕКУ знизила тариф "Укренерго" на 2017 рік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін схвалив Стратегію розвитку туризму та курортів до 2026 Кабмін готує документи для реструктуризації боргів теплогенеруючих підприємств, - Зубко
On Top