Кабмін схвалив концепцію Фонду енергоефективності

НовиниЕнергетика    13.07.2016 - 12:45
Фото: Кабмін схвалив створення Фонду енергоефективності
Фото: Кабмін схвалив створення Фонду енергоефективності

До 2021 уряд розраховує досягти економії 15 млрд куб м газу в рік

Кабінет міністрів схвалив концепцію Фонду енергоефективності. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я вважаю, що це є абсолютно досконалим механізмом для того, щоб зробити Україну не імпортером енергоресурсів, а експортером, коли ми зможемо повністю забезпечувати себе усіма енергетичними ресурсами без газу, у тому числі газу в інших країнах. Це означатиме, що ми зможемо економити колосальні ресурси, цей інструмент є важливим", - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


Він також доручив Мінфіну опрацювати механізми збільшення фінансування "теплих" кредитів.

"Я знаю, що зараз ефективно ведеться робота щодо освоєння такого механізму, як ОСББ, і ми вже відчуваємо там дефіцит коштів. Геннадій Григорович (Зубко) вам доручення, доручення Мінфіну знайти механізми збільшення фінансування саме "теплих" кредитів", - зазначив Гройсман.

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко зазначив, що діяльність фонду дозволить країні за 5 років наблизитися до європейської моделі споживання та обліку енергоресурсів.

"До 2021-го повинні досягти економії 15 млрд куб. м газу щорічно, економити щорічно 5 млрд гривень бюджетних видатків на фінансування субсидій, створити 75тыс. робочих місць. Крім того, робота Фонду дає старт розвитку малого і середнього бізнесу на ринку впровадження енергоефективних заходів", - наголосив Зубко.

Як повідомлялося, Гройсман сподівається, що Фонд енергоефективності в 2017 збере не менше 20 млрд грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін ініціює реформу заробітної плати Кабмін відсторонив від посади затриманого на хабарі заступника голови МОЗ
On Top