ua ru

Кабмін зобов'язав понад 300 підприємств з 1 грудня купувати газ тільки у "Нафтогазу"

Кабмін зобов'язав понад 300 підприємств з 1 грудня купувати газ тільки у "Нафтогазу" Джерело фото:obozrevatel.com
Кабінет міністрів України зобов'язав 31 енергогенеруюче та теплогенеруюче підприємство, а також 303 промислових підприємства з 1 грудня 2014 р. по 28 лютого 2015 р. здійснювати закупівлю промислових обсягів природного газу виключно у НАК "Нафтогаз України".

Кабінет міністрів України зобов'язав 31 енергогенеруюче та теплогенеруюче підприємство, а також 303 промислових підприємства з 1 грудня 2014 р. по 28 лютого 2015 р. здійснювати закупівлю промислових обсягів природного газу виключно у НАК "Нафтогаз України". Про це йдеться у постанові уряду № 647 від 26 листопада 2014 р.

"Установити, що з 1 грудня 2014 р. по 28 лютого 2015 р. промислові, енергогенеруючі та теплогенеруючі (в частині промислових обсягів газу) підприємства згідно з додатком до цієї постанови здійснюють закупівлю природного газу виключно у гарантованого постачальника Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", - йдеться у документі.

Всього Кабмін визначив 334 підприємств, які не можуть здійснювати закупівля природного газу в інших постачальників природного газу, крім НАК "Нафтогаз."

Також зазначається, що підприємства з державною формою власності здійснюють закупівлю газу у НАК "Нафтогаз" на умовах попередньої оплати.

Також Кабмін доручив НАК "Нафтогаз України" укласти договори з промисловими, енергогенеруючими та теплогенеруючими (в частині промислових обсягів газу) підприємствами щодо постачання газу.

Крім того, уряд доручив газорозподільним та газотранспортним підприємствам у період з 1 грудня 2014 р. по 28 лютого 2015 р. здійснювати транспортування природного газу промисловим, енергогенеруючим та теплогенеруючим (в частині промислових обсягів газу) підприємствам, зазначеним у додатку до цієї постанови, лише з ресурсів НАК "Нафтогаз України" в обумовлених обсягах.

Планові розподіли природного газу для зазначених промислових, енергогенеруючих та теплогенеруючих (в частині промислових обсягів газу) підприємств з ресурсів компаній, крім НАК "Нафтогаз" не приймаються.

Також Кабмін визнав такою, що втратила чинність попередню свою постанову № 596 від 7 листопада 2014 р., яким також зобов'язав підприємства з 1 грудня купувати газ тільки у НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, в попередній перелік входило близько 180 підприємств.