Кабмін не планує вводити кримінальну відповідальність за незаконне використання символіки Євро-2012

НовиниСуспільство    29.03.2012 - 10:55

На офіційному сайті Верховної Ради України (ВР) оприлюднено текст законопроект № 10267 про права інтелектуальної власності і репутацію Союзу європейських футбольних асоціацій. Опублікований текст проекту закону не містить норм, що передбачають кримінальну відповідальність за незаконне використання символіки Євро-2012, як повідомлялося раніше.

Кабінет міністрів України вніс текст відповідного законопроекту 28 березня, який лише визначає порядок набуття УЕФА прав інтелектуальної власності в Україні, порядок використання об'єктів права інтелектуальної власності УЕФА в інформаційних цілях, способах використання репутації УЕФА та чемпіонату в комерційних цілях, а також шляхи забезпечення захисту прав УЕФА , пов'язаних з чемпіонатом.

Згідно з текстом проекту акта захист прав УЕФА, пов'язаних з чемпіонатом, здійснюється шляхом запобігання порушення вимог законодавства щодо придбання УЕФА прав інтелектуальної власності в Україні, запобігання порушенню прав інтелектуальної власності УЕФА, паразитуючого маркетингу, припинення цих порушень, а також прийняття інших відповідних заходів.
Крім того, законопроект передбачає скорочення термінів розгляду судових позовів пов'язаних з порушенням інтелектуальних прав УЕФА до 15 днів.

Нагадаємо, згідно з інформацією надійшла в ЗМІ раніше за порушення інтелектуальних прав UEFA передбачалася кримінальна відповідальність і значне збільшення штрафних санкцій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top