ru ua

Кабмін має намір ввести для облгазів абонплату за користування мережами

Кабмін має намір ввести для облгазів абонплату за користування мережами Фото: Кабмін має намір ввести абонплату за користування мережами (facebook.com/volodymyr.kistion)

Відповідний законопроект схвалив профільний комітет КМУ

Кабінет міністрів має намір ввести для облгазів абонплату за користування газорозподільними мережами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон.

За його словами відповідний законопроект схвалив профільний урядовий комітет.

"Тільки що урядовий Комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності схвалив законопроект, який покликаний навести порядок у питанні використання газорозподільних мереж в Україні", - написав Кістіон.

За словами віце-прем'єра, в законопроекті враховані зауваження парламентаріїв. Кістіон пояснив, що цим актом вносяться зміни в три діючі закони України: про трубопровідний транспорт, ринку природного газу та управлінні об'єктами державної власності.

На думку Кістіона, оскільки більшість ГРМ належить державі, приватні компанії користуються ними безкоштовно, що неприпустимо.

Законопроект виноситься на найближче засідання уряду.

Щойно Урядовий Комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливо-енергетичного комплексу, і...

Опубліковано Володимир Кістіон 6 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше Кістіон заявив, що реформа газотранспортної системи в Україні виконана на 80%.