Кабмін почав роботу з прискорення реформування "Нафтогазу"

НовиниЕнергетика    29.09.2016 - 13:26
Фото: віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон
Фото: віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон

На першому засіданні робочої групи були сформульовані першочергові завдання для реалізації планів з реформування "Нафтогазу"

Робоча група під керівництвом віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона почала процес щодо прискорення реформування ВАТ "НАК "Нафтогаз України". Про це повідомляє прес-служба Кістіона.

Вчора, 28 вересня, відбулося перше засідання робочої групи, на якому були сформульовані першочергові завдання для реалізації планів з реформування "Нафтогазу".

Кістіон представив План дій з корпоративного управління "Нафтогазом" і План реструктуризації "Нафтогазу" з метою відокремлення діяльності з транспортування і зберігання газу.

Робоча група створила дві підгрупи: перша повинна розробити відповідні рішення щодо актуалізації Плану корпоративного управління і представити рішення щодо актуалізації Плану корпоративного управління і представити проект напрацювань Кабміну; друга підгрупа отримала алогічні завдання тільки за Планом реформування.

Протягом тижня всі члени робочої групи повинні ознайомитися з пропозиціями для обговорення на черговому засіданні.

Кістіон сподівається, що після обговорення пропозицій підгруп будуть визначені конкретні особи, які відповідатимуть за виконання окремих пунктів плану.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про необхідність прискорити реформування "Нафтогазу".

On Top