Кабмін готується до експансії ринків, на яких Україна слабо представлена

НовиниЕкономіка    04.11.2016 - 15:03
Фото: Наталія Микольська
Фото: Наталія Микольська

За словами заступника міністра економіки ринок Китаю недооцінений українським бізнесом

Кабінет міністрів готується до експансії ринків, на яких українська продукція слабо представлена. Про це повідомила заступник міністра економіки-торговий представник України Наталія Микольська в ході Міжнародного економічного форму у Львові, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За словами Микольської, мова йде про ринки Африки, Китаю, Японії, Канади і США,  а також Європи, зокрема, Німеччини. У цих країнах Міністерство економіки і торгівлі має намір запустити роботу торгових місій.

"Африка-дуже важливий партнер, куди ми направимо наші ресурси. Кенія для нас є дуже важливою країною для збуту переробленої продукції плюс продукції машинобудування. Звичайно, у нас там є конкуренція і це Китай, але ми знаємо, які в нас є конкурентні переваги з Китаєм", - заявила Микольська.

Також заступник міністра уточнила, що на ринку Африки планується запустити дві торгові місії.

Що стосується Китаю, Микольська зазначила, що потенціал ринку Китаю недооцінений українськими підприємствами.

"Якщо б все спрацювало, ми наростили експорт на 2 млрд доларів. Це мега-великий ринок і є величезний інтерес до китайським інвесторам, - уточнила вона.

При цьому заступник міністра підкреслила, що Україна не має наміру відмовлятися від товарів, що приносять валютну виручку в бюджет країни.

"І тут ми говоримо про нарощування частини переробки товарів, але не відмовляємося від товарів, які нам дають фінансову подушку і приносять валютну виручку в країну", - резюмувала Наталія Микольська.

Нагадаємо, Порошенко назвав 2016 рік "переломним" для української економіки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Порошенко назвав двох основних ворогів України Силуанов назвав умови для старту переговорів щодо "боргу Януковича"
On Top