ru ua

Кабмін готує зміни правил нарахування субсидій

Кабмін готує зміни правил нарахування субсидій Фото: Андрій Рева (РБК-Україна, Віталій Носач)

Кабмін протягом 2018 року напрацює зміни, необхідні для запровадження монетизації субсидій

Кабінет міністрів зараз працює над змінами правил нарахування субсидій для населення. Про це в коментарі РБК-Україна повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Правила нарахування субсидій ми весь час вдосконалюємо. Ми кожен рік приймаємо постанову за підсумками опалювального сезону. В цьому році ми теж готуємо таку постанову і теж будуть зміни", - повідомив Рева.

Міністр зазначив, що Кабмін протягом 2018 року напрацює зміни, необхідні для запровадження монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги для домогосподарств. Зараз уряд напрацьовує варіанти спільно з громадськістю та ОСББ.

"Тільки що я бачив Якова Васильовича Смолія, кандидата на посаду голови Нацбанку і нинішнього виконуючого обов'язки, ми з ним зараз будемо опрацьовувати питання створення спеціальних рахунків для того, щоб перераховувати людям кошти за житлово-комунальні послуги, щоб вони могли платити з цього рахунку", - зазначив Рева.

За його словами, згідно із законом, монетизовані субсидії повинні виплачуватися домогосподарствам з 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, на початку лютого повідомлялося, що в рамках монетизації субсидій за станом на 7 лютого 2018 року Казначейством перераховані субвенції на погашення кредиторської заборгованості, що утворилася на 1 січня 2018 року, згідно заповнених реєстрів і доручень Мінфіну на суму понад 9 млрд гривень.