Кабмін має направити на потреби ЖКГ український газ, - "Наш край"

Кабмін має направити на потреби ЖКГ український газ, - "Наш край"
Фото: Олександр Мазурчак (mayorsclub.org.ua)

Мазурчак закликав Кабмін негайно запровадити справедливу ціну на газ для людей

Партія "Наш край" звернулася до уряду з вимогою відмовитися від підвищення ціни на газ для населення, направивши на потреби ЖКГ газ власного видобутку. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак, повідомляє прес-служба політичної сили.

За його словами, сьогодні уряд розробляє нову формулу, при застосуванні якої ціна на газ зросте на 14%.

"Уряд планує змінити формулу розрахунку ціни на газ і дозволити постачальникам газу збільшити максимальну надбавку з 2,5 до 10%. У підсумку, за оцінками експертів, ціна на нього зросте на 14%. І це на тлі зростання власного видобутку газу. Уряд має негайно запровадити справедливу ціну на газ для людей, спрямувавши газ власного видобутку на потреби ЖКГ і теплокомуненерго", – переконаний Мазурчак.

За словами співголови партії "Наш край", поступки уряду постачальникам газу пов'язані з його зобов'язаннями перед МВФ.

"Підвищення ціни на газ для людей – виконання вимоги МВФ для отримання чергових кредитів. Але підвищення цін на комунальні послуги призводить, з одного боку, до зростання обсягу субсидій для споживачів з державного бюджету, а з іншого – до зростання витрат тих родин, які не користуються субсидіями. А в підсумку, уряд розкручує інфляцію і дає можливість збагачуватися олігархам-монополістам", – зазначив Мазурчак.

Також, за його словами, реформування газового ринку звелося до подорожчання газу для українців.

"Наш край" вимагає від уряду розробити план виходу з ярма кредитів МВФ і почати реформи для людей, а не для олігархів", – резюмував Мазурчак.

Як відомо, минулого тижня на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості був опублікований проект постанови Кабміну про перегляд формули, за якою розраховується ціна на газ для населення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся