Кабмін в 2017 планує відкрити перинатальний центр у Львові

Кабмін в 2017 планує відкрити перинатальний центр у Львові
Фото: Володимир Гройсман

На завершення будівництва центру у Львові потрібно 107 млн гривень

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що місцева влада та Кабінет міністрів України у рамках ресурсів Державного фонду регіонального розвитку знайдуть можливості для добудови перинатального центру у Львові. Про це він заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає прес-служба Кабміну.

Так, Гройсман зауважив, що у проекті державного бюджету на наступний рік передбачені ресурси Державного фонду регіонального розвитку та субвенція на соціально-економічний розвиток.

"В рамках цього ресурсу ми знайдемо кошти для того, щоби при прийнятті бюджету з 1 січня відновити і завершити будівництво цього перинатального центру", - зазначив голова уряду.

Прем'єр поінформував, що на завершення будівництва центру у Львові потрібно 107 млн гривень.

"У рамках 107 млн гривень ми можемо знайти ресурс для того, щоб завершити у 2017 році створення перинатального центру. Я підтримую і все зроблю для того, щоби у Львові у наступному році постав сучасний перинатальний центр", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, у харківських пологових будинках впровадили пілотний проект по реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся