К.Єфименко: Автобуси міжміських та міжнародних маршрутів мають бути обладнані обмежувачем швидкості

Автобуси міжміських та міжнародних маршрутів мають бути обладнані обмежувачем швидкості, а пасажирські сидіння - пасками безпеки. Про це заявив міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку.
Міністр наголосив на необхідності посилити увагу до технічного стану рухомого складу пасажирського автотранспорту загального користування. Адже, як свідчить аналіз причин ДТП, 97% усіх пригод скоюється внаслідок порушення Правил дорожнього руху: порушення правил маневрування, перевищення швидкості, несправність транспортного засобу, виїзд на смугу зустрічного руху тощо.
К.Єфименко заявив, що нагальною потребою є проведення спільного з Департаментом ДАІ МВС засідання для проведення скоординованої інформаційно-аналітичної роботи по вивченню причин ДТП, особливо тих, що призвели до тяжких наслідків, та важелів впливу по їх недопущенню.
Державтотрансадміністрації також доручено спільно з Головавтотрансінспекцією та обласними, Київською та Севастопольскою міськими адміністраціями до 20 грудня 2010 р. здійснити моніторинг виданих паспортів регулярних автобусних маршрутів, які проходять через залізничні переїзди, які не обладнані переїзною сигналізацією та автоматичними шлагбаумами на всю ширину в обох напрямках руху, та вжити заходів щодо притягнення до відповідальності причетних посадових осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся