ru ua

Зміни до бюджету на 2012 р. в частині виконання соцініціатив Президента потрібно внести до травня, - Єфремов

Зміни до державного бюджету на 2012 рік в частині виконання соціальних ініціатив Президента потрібно внести до травня. Про це в ході погоджувальної ради Верховної Ради заявив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Нам необхідно буде оперативно вносити зміни до бюджету, зокрема враховуючи нові соціальні ініціативи Президента... Також потрібно буде підготувати цілий пакет законодавчих ініціатив, адже деякі вимоги Президента повинні запрацювати вже з травня... Тому вносити ці зміни потрібно буде найближчим часом", - сказав він.

Також Єфремов вважає, що "в цю п'ятницю було б доцільно заслухати не просто Сергія Тігіпка, але і міністра фінансів, прем'єр-міністра... І ми підтримуємо комплексний звіт всього уряду. По деяких питаннях відповість прем'єр-міністр, по інших - міністр фінансів, міністр соцполітики".

Нагадаємо, згідно з заявою віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, на виконання соціальних ініціатив Президента потрібно 16 млрд грн.