ru ua

З РФ на Донбас протягом тижня посилено перекидаються боєприпаси, - ІО

З РФ на Донбас протягом тижня посилено перекидаються боєприпаси, - ІО

З території Росії на Донбас протягом останнього тижня посилено перекидаються боєприпаси. Про це у своєму Facebook повідомив керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Протягом останнього тижня відзначається посилена перекидання на Донбас з РФ боєприпасів, в основному ж/д транспортом (2-3 ешелону боєприпасів на добу). Головна станція розвантаження - Іловайськ. Крім того, частково на північ боєприпаси надходять через Антрацит, звідти розвозяться цивільним вантажним транспортом по так званим "складам" і "базам" бандформувань", - написав Тимчук.

Він зазначив, що ДНР розвантаженням та розподілом надходять боєприпасів займається спеціальний підрозділ, зі своїми технічними засобами та охороною.

"Після доставки на "склади" бойовики з окремих підрозділів вже своїм транспортом ("Урали", МТ-ЛБ, "Камази") доставляють боєприпаси безпосередньо на вогневі позиції", - додав Тимчук.

Він підкреслив, що схема, відпрацьована до автоматизму. До прибуття ешелону потрібну кількість автотранспорту заздалегідь зосереджується в зоні розвантаження, подача автотранспорту здійснюється по мірі необхідності. Відзначається високий рівень організації процесу, який явно управляється людьми, які мають професійні навички управління у сфері логістики і транспорту.

Нагадаємо, за даними штату АТО, з РФ в Україну щодня перекидається по 30-40 вантажівок зі зброєю.