Івано-Франківський губернатор розглядає можливість випуску регіональних облігацій для фінансування будівництва доріг.

П'ятниця 04 червня 2010 16:45

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк розглядає можливість випуску внутрішніх обласних облігацій для залучення коштів на будівництво і реконструкцію доріг в області. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

«Я думаю, що у найближчий час я проведу нараду з керівниками фракцій обласної ради і, думаю, що з врахуванням цієї ситуації, яка є з бюджетом області, запропоную депутатам обласної ради, випустити свою внутрішню обласну облігацію під 1 млрд. грн., якщо нам це вдасться. І цей 1 млрд. грн. направити на реконструкцію і будівництво нових доріг в області», - пояснив М.Вишиванюк.

Він уточнив, що у 2010 р. в обласному бюджеті на ремонт доріг передбачено 20 млн. грн. поступлень від транспортного збору.

У той же час, підкреслив губернатор, для того, щоб «зробити більш-менш нормальні дороги в області, потрібно порядка мільярда гривень». «Другого шляху немає», - впевнений М.Вишиванюк.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся