В Івано-Франківську відбулися сутички між поліцією і футбольними вболівальниками

В Івано-Франківську відбулися сутички між поліцією і футбольними вболівальниками Фото: вболівальники ФК "Карпати" (fckarpaty.lviv.ua)

Зіткнення відбулися після матчу "Карпат" і "Прикарпаття"

В Івано-Франківську після матчу Кубка України між місцевим "Прикарпаттям" і львівськими "Карпатами" відбулися зіткнення між поліцією і уболівальниками львів'ян, передає портал UA-Football.

Матч завершився перемогою "Прикарпаття" з рахунком 2:1. За кілька хвилин до закінчення зустрічі поліцейські оточили гостьовий сектор стадіону, однак вболівальники спробували прорватися на поле до футболістів "Карпат". Близько десяти людей затримано.

Після того, як рахунок став 2:0 на користь "Прикарпаття", вболівальники "Карпат" почали кидати на поле петарди. У зв'язку з цим матч перервали на півгодини.

Нагадаємо, чотири матчі 1/8 фіналу Кубка Мексики були перенесені на невизначений термін через сильний землетрус, який стався 19 вересня.

Сила підземних поштовхів оцінюється в 7,1 бала за шкалою Ріхтера. Кількість жертв перевищила 200 осіб.