Італія допоможе Україні з реформами у фінансовій сфері

НовиниПолітика    25.07.2017 - 15:36
Фото: Олександр Данилюк (kmu.gov.ua)
Фото: Олександр Данилюк (kmu.gov.ua)

Особливу увагу приділили створенню в Україні Служби фінансових розслідувань

Італія надасть практичну підтримку у реалізації реформ України у фінансовій сфері. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України в Facebook за результатами сьогоднішньої зустрічі Міністра фінансів і економіки Італії П'єр Карло Падоана з міністром фінансів України Олександра Данилюка.

"Міністри обговорили питання реалізації програми МВФ, реформу банківського сектора, енергетичної сфери, антикорупційну і пенсійну реформи", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, особливу увагу було приділено питанню створення в Україні Служби фінансових розслідувань - органу по боротьбі з економічними злочинами проти держави, чий функціонал буде схожий з діяльністю італійської фінансової гвардії.

Так, Міністр Падоан підкреслив, що це дуже добре, що така служба буде створюватися в Україні "з нуля". На його думку, це дозволить зменшити корупційні ризики і створити якісно нову і професійну структуру.

 

Італія надасть практичну підтримку у реалізації реформ України у фінансовій сфері. Про готовність співпрацювати в ключо...

Опубліковано Міністерство фінансів України 25 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олександр Данилюк та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард обговорили реформування Державної фіскальної служби.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top