ua en ru

В Італії схвалили морську операцію проти перевізників мігрантів

В Італії схвалили морську операцію проти перевізників мігрантів Фото: мігранти (flickr.com/mindefensa)

Нижня палата італійського парламенту схвалила проведення нової морської операції

В Італії депутати схвалили морську операцію проти незаконних перевізників мігрантів. Про це повідомляє DW.

"Нижня палата італійського парламенту у середу, 2 серпня 2017 року, схвалила проведення нової морської операції, яка має на меті боротьбу з перевізниками мігрантів біля узбережжя Лівії. Цю ініціативу підтримали 328 з 630 депутатів. Тепер її повинні розглянути в Сенаті", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, уряд Італії прийняв рішення розпочати морську місію ще 28 липня 2017 року. Її метою є скорочення потоку мігрантів, які прибувають в Італію з Північної Африки.

Так, місія буде надавати технічну та логістичну допомогу лівійської берегової охорони без порушення суверенітету цієї країни.

Між тим з 2 серпня у водах Італії почали діяти нові правила порятунку біженців. Наголошується, що з 9 організацій, які займаються порятунком, тільки 3 прийняли суперечливий документ.

Найбільше їх турбує вимога присутності на кожному рятувальному судні представника італійської поліції. Також правилами заборонено передавати врятованих біженців з одного судна на інше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Італія закликала країни Європейського Союзу до більшої підтримки у подоланні кризи біженців.