Іспанська поліція заарештувала українських моряків за перевезення наркотиків

НовиниНадзвичайні події    12.10.2016 - 05:03
Фото: іспанська поліція
Фото: іспанська поліція
Президент Філіппін вибачився за порівняння себе з Гітлером Вибух в іспанському кафе: кількість постраждалих зросла до 90

Українських моряків заарештували в рамках масштабної поліцейської операції

Українських моряків, членів екіпажу вантажного судна Marti N., що під прапором Панами вийшло 23 вересня з іспанського порту Альмерія в напрямку Лівії, затримали за підозрою в перевезенні наркотиків. Про це повідомляє DW.

Зазначимо, судно Marti N. було захоплено спецназом цивільної гвардії в Західному Середземномор'ї. За участь в наркоторгівлі морякам загрожує до 10 років тюремного ув'язнення. Однак термін можуть збільшити, якщо суд врахує така обтяжуюча обставина, як співпрацю з терористами.

Арешт українців був проведений в рамках масштабної поліцейської операції, в якій беруть участь, крім Іспанії, також Франція, Італія і Греція. Завдання - зруйнувати канали поставок і фінансування терористів.

Нагадаємо, у Київській області військова прокуратура спільно з працівниками Служби безпеки України затримали інспектора патрульної поліції, який систематично збував наркотичні кошти.

Читайте в розділі

У Туреччині 35 власників диппаспортів звернулися за притулком у ФРН

В результаті пожежі в Запорізькій області загинули дві людини

Близько тисячі людей отруїлися токсичними газами в районі Мосула

On Top