В Ірані стався потужний землетрус, є загиблий
Фото: землетрус (vycherpno.ck.ua)
Землетрус магнітудою 6,1 стався на заході Ірану, внаслідок чого загинула одна людина, ще 58 отримали поранення. Про це повідомляє Reuters.
Як повідомляється, епіцентр землетрусу розташовувався в 31 кілометрі на захід від міста Джаванруд в провінції Керманшах. Вогнище залягало на глибині 8,3 кілометра.
Наголошується, що землетрус також відчули жителі Багдада, провінції Кіркук, Сулейманія, Діяла і Дахук, місто Ербіль і інші райони країни.
Разом з тим, інформація про можливих жертв і руйнування не надходила.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 24 серпня стався землетрус магнітудою у 7,1 бал в Перу. Користувачі соцмереж повідомляли, що поштовхи відчувалися по всій території країни, а також на півночі Чилі.
Раніше в результаті землетрусу в Венесуелі нахилився хмарочос. Керівник цивільної оборони муніципалітету Лібертадор Ернан Матео заявив, що будівля хмарочоса Вежа Давида є досить старою, тому вони очікують, що вона може впасти від будь-якого руху.