В iPhone 8 з'явиться технологія доповненої реальності

Вівторок 21 березня 2017 13:54
В iPhone 8 з'явиться технологія доповненої реальності
Фото: доповнена реальність з'явиться в iPhone 8

На даний момент у компанії сформована команда з кількох сотень спеціалістів, що займаються розробкою технології

Компанія Apple може впровадити технологію доповненої реальності в свій наступний смартфон - iPhone 8, сообщает видання Macdigger.

На даний момент в компанії сформована команда з кількох сотень спеціалістів, що займаються розробкою технології. Туди увійшли як фахівці, що працюють над створенням Oculus Rift і Microsoft HoloLens, так і експерти з візуальних ефектів з кіноіндустрії.

Очікується, що перші результати роботи команди будуть продемонстровані в iPhone 8. Так, його камера зможе ефективно працювати з глибиною сцени, виділяти конкретні об'єкти і накладати віртуальні ефекти на портрет людини. Крім того, камера дозволить виділяти предмет на знімку, а потім змінювати його, наприклад, повертати на певний кут.

У подальших планах Apple створення окулярів доповненої реальності, які будуть взаємодіяти з iPhone по бездротовому інтерфейсу і транслювати фотографії, відео та інший контент.

Нагадаємо, наступний iPhone може отримати гнучкий дисплей буде дорожче попередників.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся