В iPhone 8 з'явиться технологія доповненої реальності

НовиниТелеком & IT    21.03.2017 - 13:54
Фото: доповнена реальність з'явиться в iPhone 8
Фото: доповнена реальність з'явиться в iPhone 8

На даний момент у компанії сформована команда з кількох сотень спеціалістів, що займаються розробкою технології

Компанія Apple може впровадити технологію доповненої реальності в свій наступний смартфон - iPhone 8, сообщает видання Macdigger.

На даний момент в компанії сформована команда з кількох сотень спеціалістів, що займаються розробкою технології. Туди увійшли як фахівці, що працюють над створенням Oculus Rift і Microsoft HoloLens, так і експерти з візуальних ефектів з кіноіндустрії.

Очікується, що перші результати роботи команди будуть продемонстровані в iPhone 8. Так, його камера зможе ефективно працювати з глибиною сцени, виділяти конкретні об'єкти і накладати віртуальні ефекти на портрет людини. Крім того, камера дозволить виділяти предмет на знімку, а потім змінювати його, наприклад, повертати на певний кут.

У подальших планах Apple створення окулярів доповненої реальності, які будуть взаємодіяти з iPhone по бездротовому інтерфейсу і транслювати фотографії, відео та інший контент.

Нагадаємо, наступний iPhone може отримати гнучкий дисплей буде дорожче попередників.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Apple планує оснастити всі iPhone органічними дисплеями до 2019 року Поставки нових моделей iPhone в світі досягнуть 100 млн в 2017 році, - прогноз
Теги: Apple, iPhone
On Top