Інвестори своїми грошима "голосують" за європейське майбутнє України, - Порошенко

НовиниПолітика    18.08.2016 - 15:32

В рамках робочого візиту до Львівської області президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії закладення капсули в місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"Всі нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ в країні, і рішучими діями, в тому числі й глави обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україну треба інвестувати", - сказав Порошенко на будівельному майданчику.


Глава держави навів приклади успішного інвестування в Україну за останній час, зокрема нагадав про нещодавнє відкриття заводу японської компанії Fujikura. За словами президента, цей приклад приходу іноземного інвестора не лише став успішним, а й слугував залученню нових інвестицій в нашу країну, зокрема й до Львівської області.

"Німецькі і французькі власники своєю гривнею голосують за нашу з вами незалежність, якій за кілька днів виповниться 25 років, за створення нових робочих місць, за сплату податків і за наше європейське майбутнє", - зауважив президент.

Він особливо подякував інвесторам за віру в Україну: "Те що сьогодні інвестори своїми грошима, своїми євро і гривнями голосують за наше майбутнє означає, що все в нас буде добре. Ми забезпечимо перемогу на фронті і захистимо країну".

За даними прес-служби, заводи концерну Nexans розташовані у понад 30 країнах світу на 5 континентах. В Україні це вже третій завод, який буде збудовано у місті Броди Львівської області. Підприємство буде введено в експлуатацію в червні 2017 року і створить 2 тис. робочих місць. Продукцією підприємства користуються всесвітньо відомі компанії, зокрема концерн BMW.

On Top