Інвестори ЄС з кінця 2011 р. зможуть користуватися регіональними рейтингами третіх країн, - експерт.

Середа 02 червня 2010 13:43

Інвестори ЄС з кінця 2011 р. зможуть користуватися регіональними рейтингами третіх країн. Про це на прес-конференції заявив генеральний директор «Кредит-Рейтингу» Станіслав Дубко, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами С.Дубко, законодавство ЄС дозволить європейським інвесторам офіційно оцінювати інвестиційні ризики і преваги локальних кредитних агенцій з кінця 2011 р., що сприятиме залученню європейських інвесторів в тому числі і в Україну. .

Говорячи в цілому про рейтингові оцінки міжнародних і локальних рейтингових агенцій, С.Дубко зазначив, що «міжнародні агенції не завжди враховують специфіку того чи іншого регіону, або країни». Також він додав, що через це інколи оцінки міжнародних агенцій є нижчими, ніж локальних по відношенню до тієї, чи іншої країни. «Це є елемент перестраховки, або ж не дуже глибокого розуміння ситуації», - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся