Інспекція ядерного палива на ЮУАЕС не виявила недоліків у його роботі, - Westinghouse

Вівторок 03 березня 2015 11:25

Інспекція ядерного палива компанії Westinghouse на Южно-Українській атомній електростанції не виявила недоліків в його роботі. Про це заявив президент Westinghouse в регіонах Європи, Близького Сходу та Африки Ів Браше, передає його прес-служба.

"Після проведення ретельної інспекції ядерного палива на Південно-Українській АЕС експерти спільної комісії НАЕК "Енергоатом" і компанії Westinghouse прийшли до висновку, що палива виробництва компанії Westinghouse працює у відповідності з діючими нормативами. Ніяких недоліків в його роботі не виявлено", - зазначив Браше.

За його словами, ця інспекція є однією з цілої низки експертиз, які підтверджують безпеку та ефективність використання палива Westinghouse і його застосування на інших українських АЕС.

"А також в інших країнах, де працюють АЕС так званого російського типу", - зазначив Браше.

Нагадаємо, ще в кінці грудня "Енергоатом" спростував небезпека використання ядерного палива Westinghouse на українських АЕС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся