Інфляція в Україні в листопаді склала 0,9%

Інфляція в Україні в листопаді склала 0,9%
Фото: інфляція в Україні в листопаді склала 0,9% (sfs.gov.ua)

З початку року ціни зросли на 12,5%

В Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) у листопаді 2017 року була зафіксована інфляція 0,9% в порівнянні з інфляцією 1,2% у жовтні 2017 року. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Відзначається, що в порівнянні з листопадом 2016 року ціни на споживчому ринку зросли на 13,6%, а з початку 2017 року - на 12,5%. 

За даними Держстату, у листопаді ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%. Найбільше (на 11,2%) подорожчали яйця. На 2,3-5,9% підвищилися ціни на сало, молоко, сметану, сири, масло, кисломолочну продукцію, хліб. У той же час на 1,4-6,8% подешевшали гречана крупа, цукор, фрукти, м'ясо птиці, свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,8% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення на 2,5%, утримання будинків і прибудинкових територій - на 1,2%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 2% в основному зумовлено подорожчанням палива та мастил на 3,3%, а також проїзду в автодорожньому транспорті на 1,9%.

У сфері зв'язку ціни зросли на 0,9%, що пов'язано з подорожчанням послуг мобільного зв'язку на 2%.

Нагадаємо, інфляція в Україні (без урахування тимчасово окупованій території АР Крим, м. Севастополя та частині зони АТО) в 2016 році склала 12,4%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся