ua en ru

Ігор Луценко: суд зобов'язав НАБ розслідувати дії Каська

Солом'янський райсуд Києва 20 січня задовольнив скаргу народного депутата Ігоря Луценка проти заступника генпрокурора Віталія Каська. Цю інформацію у коментарі українським ЗМІ підтвердив сам Ігор Луценко.

Своїм рішенням суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення про кримінальне правопорушення, вчинене Каськом.

"Так, дійсно, Солом'янський райсуд задовольнив відповідну скаргу. Тому що НАБУ взагалі не хотіло цим займатися в порушення закону. Я оскаржив їхню позицію, і ось ніби як суд на моїй стороні, хоча я ще не бачив письмового рішення - чекаю. Воно ніби завтра має бути", - повідомив Луценко.

За даними ЗМІ, Луценко неодноразово вимагав розслідувати отримання заступником Генпрокурора Віталієм Касько двох службових квартир і земельної ділянки, які потім були незаконно приватизовані, і притягнути його до відповідальності.

Як зазначається, члени конкурсної комісії щодо обрання антикорупційного прокурора в листопаді 2015 року відмовилися голосувати за кандидатуру Каська на цю посаду після появи інформації про махінації прокурора з квартирами.