ru ua

Й.Вінський виступає проти передачі аеропорту "Жуляни" в оренду.

Намір Київської міської ради передати в оренду комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)» є помилкою. Про це йдеться в листі екс-міністра транспорту і зв'язку України, лідера партії «Народна влада» Йосипа Вінського до прем'єр-міністра України Миколи Азарова, повідомляє прес-служба Й.Вінського.

«Реконструкція аеродрому проведена повністю за кошти державного бюджету, і, відповідно до угоди, аеродром має бути переданий у власність держави в управління Мінтрансзв'язку (відповідна угода знаходиться в Мінтрансзв'язку)», - наголошує Й.Вінський.

На думку політика, «в цих умовах єдино вірним рішенням є передача аеропорту «Жуляни» на баланс ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Й.Вінський наголошує, що фінансовий стан ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» цілком дозволяє йому вирішити питання будівництва терміналу самостійно.

Екс-міністр транспорту та зв'язку підкреслює необхідність, «з метою системного розв'язання питання залучення інвестицій в аеропорти України», в найкоротші терміни прийняти Повітряний кодекс, який підготовлений у 2008 р.