ua en ru

В.о. глави "Укрзалізниці" відмовився від участі в конкурсі на посаду гендиректора

Перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Максим Бланк, який обіймає нині посаду в.о. гендиректора УЗ, заявляє про публічну відмову брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади генерального директора "Укрзалізниці". Про це Бланк заявив сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Основна причина така - я вважаю, що моя особиста участь може спотворити ідею відкритого та прозорого конкурсу. Виходячи з цього, за погодженням з міністром інфраструктури, було прийнято моє особисте рішення про відмову від участі в цьому конкурсі. Я вважаю, що набагато важливіше, щоб Мінінфраструктури провело цей конкурс з усіма ознаками прозорості та відкритості", - заявив Бланк, додавши, що у нього особисто немає причин сумніватися у відкритості та прозорості цього конкурсу.

На запитання, чи планує він залишитися на посаді першого заступника гендиректора УЗ після призначення нового керівника, Бланк відповів: "Я планую залишитися - і це погоджено - до того моменту, поки буде призначений новий гендиректор, далі питання буде обговорюватися безпосередньо з ним. На сьогодні ще немає явного лідера (у конкурсі на обрання глави УЗ, - ред.)", - уточнив Бланк.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2014 р. МІУ оголосило конкурс на посаду гендиректора "Укрзалізниці".

За даними МЕРТ на 14 січня, на посаду генерального директора "Укрзалізниці" претендували 200 кандидатів.