На ХТЗ розробляють нацпрограму "Український трактор", - Ярославський

НовиниЕкономіка    11.01.2017 - 18:56
Фото: ХТЗ
Фото: ХТЗ

Ярославський має намір представити президенту програму "Український трактор" найближчим часом

На Харківському тракторному заводі (ХТЗ) розробляють національну програму "Український трактор". Про це в коментарі Укрінформу заявив власник DCH і інвестор Харківського тракторного заводу Олександр Ярославський.

"У переддень Різдва, 6 січня, ми запустили ХТЗ і серйозно вивчаємо всі пов'язані з цим питання: ситуацію на ринках збуту всередині країни і за кордоном, господарські зв'язки із суміжниками. І я глибоко переконаний, що відроджувати і розвивати виробництво, ми повинні не тільки в інтересах окремого підприємства, але, насамперед, в інтересах всієї України", - заявив Ярославський.

Він вважає, що один із основних шляхів досягнення конкурентоспроможності українського АПК – максимальне використання внутрішніх ресурсів України.

"Якщо ми можемо робити сучасні надійні і доступні для сільгоспвиробників трактори всередині країни, то навіщо віддавати валюту за кордон? Зараз час раціональних державницьких рішень, які б одночасно йшли на користь і аграріям, і машинобудівниками. Для цього є відпрацьовані у світовій практиці організаційні механізми, є правові рішення, і їх обов'язково потрібно використовувати", - сказав він.

Ярославський упевнений: для того, щоб використовувати кращі практики ведення аграрного бізнесу, необхідно загальне розуміння вектора руху.

"Раз сільгоспмашинобудування та тракторобудування у нас об'єктивно національний економічний пріоритет, то потрібна національна програма "Український трактор". Ми почали над нею працювати ще до запуску ХТЗ. І вже найближчим часом я планую представити її президентові України та звернутись до нього за підтримкою", - повідомив бізнесмен.

Як відомо, власником ХТЗ група DCH стала в квітні 2016 р. 6 січня 2017 р. DCH повідомила про запуск заводу. На відновлення виробництва DCH виділила кредитну лінію у розмірі 400 млн грн.

Гройсман анонсував виробництво нових українських тракторів у 2017 році Ніхто не зацікавлений в простої ХТЗ, є надія, що завод запрацює, - в. о. директора
Теги: ХТЗ, трактор
Читайте в розділі

Нацбанк розширив перелік послуг для своїх клієнтів

DCH Group і Glencore Inc будуть брати участь в конкурсі з приватизації "Турбоатому"

Мін'юст США підтвердив домовленість з Deutsche Bank про виплату 7,2 млрд доларів

On Top