У HP Enterprise представили суперкомп'ютер з рекордним обсягом пам'яті

У HP Enterprise представили суперкомп'ютер з рекордним обсягом пам'яті
Фото: Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise представила прототип комп'ютера з пам'яттю в 160 терабайт

Компанія Hewlett Packard Enterprise представила прототип комп'ютера з рекордним обсягом пам'яті у 160 терабайт, який не є межею у цього типу машини. Про це повідомляє BBC.

"Компанія Hewlett Packard Enterprise презентувала комп'ютер під назвою The Mashine, розробка якого почалася в 2014 році. Прототип комп'ютера спеціально розробили для великих даних інформаційної епохи, обсяг якої еквівалентний 160 мільйонів книг", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, комп'ютер використовує новий тип пам'яті, щоб мати можливість зберігати і миттєво аналізувати приголомшливі обсяги даних, мова йде про потенційно безмежний обсяг. Мова йде про пам'ять, що поєднує в собі риси оперативної та постійної.

Так, новий тип пам'яті може розширюватися далеко за межі даного прототипу суперкомп'ютера.

У HP Enterprise представили суперкомп'ютер з рекордним обсягом пам'яті

Фото: прототип комп'ютера

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Китаї почалася робота по створенню самого найпотужнішого в світі суперкомп'ютера Тяньхэ-3, який буде в десятки разів продуктивніше, ніж існуючі нині аналоги.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся