Господарський суд Донецької області порушив справу про банкрутство "Донбасаеро"

Вівторок 15 січня 2013 11:07

Господарський суд Донецької області порушив справу про банкрутство "Донбасаеро" за ініціативою самої авіакомпанії. Про це йдеться в рішенні суду від 10 січня 2013 р. Текст рішення опубліковано на офіційному сайті реєстру судових рішень.

Суд ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру санації терміном до 9 липня 2013 року, а також призначив розпорядником майна Леонід Талан, який також є розпорядником майна авіакомпанії "АероСвіт".

Керівником санації "Донбасаеро" став Олег Новіков, директор авіакомпанії.

Згідно з повідомленням суду, рішення учасників ТОВ "Донбасаеро" про звернення до суду із заявою про порушення справи про банкрутство було прийнято 12 грудня 2012 р. Кредитори, що володіють понад 50% боргів "Донбасаеро", вже погодили план санації.

Згідно з рішенням суду, дата складання реєстру кредиторів призначена на 20 березня цього року, попереднє засідання суду - на 27 березня.

Читайте також: "Дніпроавіа" припинила виконання рейсів і продаж квитків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся