ua en ru

Хорошковський доручив Міненерговугілля підготувати заходи зі стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів

Перший віце-прем'єр міністр Валерій Хорошковський доручив Міненерговугілля підготувати комплексні заходи та ініціативи з довгострокової стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів з урахуванням інтересів держави та учасників ринку. Про він заявив на засіданні експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості, повідомляє прес-служба Міненерговугілля.

"Необхідно підготувати комплексну пропозицію щодо того, що потрібно зробити Уряду, щоб стабілізувати ринок, дати певну рентабельність його учасникам і дати довгострокову перспективу, а Уряду дати можливість впливати на цей ринок", - сказав Валерій Хорошковський.

У свою чергу міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко закликав учасників засідання опрацювати та подати їхні пропозиції з довгострокової стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів. При цьому Міністр наголосив на необхідності збереження стабільності на ринку.

"Для всіх учасників ринку і споживачів стабільність дуже важлива. Але, враховуючи нестабільність на зовнішніх ринках і коливання цін на нафту в світі, нам необхідно впровадити комплексне рішення і зрозумілі та сприятливі правила гри для всіх учасників ринку. Стабільність - це те, до чого ми йшли протягом тривалого часу, причому розрахунки і методику розробляли всі учасники ринку", - зазначив міністр.

Нагадаємо, 12 березня 2012 р. прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив першому віце-прем'єр-міністру Валерію Хорошковському забезпечити стабільність цін на автомобільне паливо в поточному році.