ru ua

В ході зіткнень під ВРУ постраждали 124 правоохоронця, - МВС

В ході зіткнень під ВРУ постраждали 124 правоохоронця, - МВС Фото: місце зіткнень під верховною Радою

Один боєць знаходиться в комі після поранення осколком в око

В ході зіткнень під Верховною Радою України (ВРУ) сьогодні, 31 серпня, постраждали 124 правоохоронця. Про це повідомив у своєму Facebook радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Останні дані про постраждалих у ВР. 124 поранених правоохоронців! Один загиблий солдат Нацгвардії - осколкове поранення в серце! Один наш воїн знаходиться в комі після важкого поранення осколком в око", - повідомив Шкіряк.

Останні дані про постраждалих під ВР. Вже 124 поранених правоохоронці! Один загиблий солдат Нацгвардіі - осколкове поран...

Posted by Зорян Шкиряк on 31 августа 2015 г.

Нагадаємо, під будівлею Верховної Ради сьогодні, 31 серпня, після прийняття в першому читанні змін до Конституції почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями.

В ході мітингу під будівлею парламенту агресивно налаштовані активісти почали штурм парламенту, потім під Радою пролунало ряд вибухів, була кинута бойова граната. У результаті протистоянь постраждали понад 100 людей, один боєць Нацгвардії загинув в результаті осколкового поранення. Зокрема постраждали журналісти, в тому числі два співробітники французького телеканалу. Крім цього був поранений осколком заступник міністра внутрішніх справ Василь Паскал. У Моз повідомляли про постраждалих з боку цивільних, проте точна кількість невідома.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що чоловік, який кинув гранату, був затриманий і зізнався у злочині. Ним виявився представник ВО "Свобода", боєць батальйону "Січ" Ігор Гуменюк.