У херсонському "Опоблоці" вважають відставку Путілова абсолютно обґрунтованою

НовиниПолітика    10.09.2016 - 10:43
Фото: Василь Федін
Фото: Василь Федін
У Херсоні пограбували ювелірний магазин на 2 млн гривень Експерт заявив про відставку голови Херсонської облради Путілова найближчим часом

Відставка голови Херсонської обласної ради Андрія Путілова абсолютно обґрунтована. Таку думку висловила лідер "Опозиційного блоку" Херсонської області Василь Федін на своїй сторінці в Facebook.

"Нинішня влада довела країну до повного зубожіння. Комунальні тарифи зросли в 2-8 разів, а зарплати і пенсії фактично впали в 3 рази. Три ключові показники розвитку країни за останні роки демонструють катастрофічне падіння. ВВП (валовий внутрішній продукт) України впав в 2 рази (з 181 млрд дол. до 90 млрд дол.), експорт у 2 рази (з 63 млрд до 38 млрд), капітальні інвестиції в 2,5 рази (з 31 млрд дол до 12 млрд дол.). Гірші, ніж у нас, показники лише в бідних африканських країнах", - заявив Федін.

Крім того, на ранковій частині сесії Федін виступив за звільнення всіх заступників голови - Василя Зеленчука, Віталія Булюка і Оксану Рукавішнікову. На думку політика, всі представники колишньої владної коаліції несуть відповідальність за "злидні і руїну" в країні і регіоні.

"Ми сьогодні вже п'ять годин витратили на перешкоджання. Якщо хто забув, я нагадаю, що в області голова ради повинен гарантувати виконання всіх законів, а не порушувати їх. Якщо законодавство дозволяє нам, депутатам, внести пропозицію щодо відставки до порядку денного, голова ради зобов'язаний це зробити, а не саботувати роботу депутатського корпусу стільки годин поспіль. Створюється враження, що обласна влада дуже сильно хоче утриматися на своїх посадах. Вона тримається за свої крісла навіть сильніше, ніж президент-утікач", - заявив Федін.

Нагадаємо, 9 вересня більшістю голосів депутати Херсонської обласної ради проголосували за відставку з посади її голови Андрія Путілова.

Читайте в розділі

У Трампа розкритикували доповідь ЦРУ про втручання Росії у вибори в США

Україна докладає максимум зусиль, щоб повернути з РФ політв’язнів, - Порошенко

ОБСЄ закупить нові безпілотники взамін збитих на Донбасі

On Top