У Харківській області споживання газу скоротилося на 10%

НовиниЕнергетика    25.08.2016 - 10:15

Протягом I півріччя 2016г. споживачами Харківської області використано 435 млн куб. м природного газу, що на 10% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Наголошується, що 74% газу, що ПАТ "Харківгаз" доставляє всім категоріям споживачів, витрачається в побуті мешканцями Харківської області.

В середньому споживач газу, що використовує тільки газову плиту, в Харківській області оплачує саме за доставку газу в свій будинок приблизно 3 грн щомісяця. "Якщо у споживача оформлена субсидія, ПАТ "Харківгаз" за свої послуги "живими" грошима не отримує навіть цієї суми. Ситуація, коли потреби газорозподільної галузі ігноруються, призведе до тривалих зупинок газопостачання. Адже ні 3 гривнями, ні протокольними паперами дірки в газопроводи не залатати", - зазначив комерційний директор ПАТ "Харківгаз" Юрій Маслюк.

ПАТ "Харківгаз" обслуговує 17 тис. км газопроводів. Кошти, що надійшли від споживачів дозволили з початку року перевірити і усунути витоки газу на 2,2 тис. км газових мереж. До опалювального сезону такі роботи будуть продовжуватися.

On Top