Ган: Україна отримає візову лібералізацію в 2016 році

Ган: Україна отримає візову лібералізацію в 2016 році
Фото: візова лібералізація з ЄС

Україна виконала всі необхідні зобов'язання

Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоганнес Ган заявив, що Україна виконала зобов'язання, які дають громадянам право на безвізовий в'їзд в Європейський союз. Про це він повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода".


"Мені добре відомо про виклики, перед якими опинилася Україна - триває збройний конфлікт, є півтора мільйона переміщених осіб, великі економічні проблеми. Це великий виклик для української влади", - сказав Ган.

Він зазначив, що Україна ще має пройти значний шлях, щоб не тільки прийняти необхідне законодавство про асоціацію з Євросоюзом, але і виконати його.

Йоханнес Ган висловив сподівання, що громадяни України, Грузії і Косово зможуть їздити без віз до Євросоюзу в 2016 році.

Нагадаємо, раніше на зустрічі з єврокомісаром Йоханессом Ганом  Петро Порошенко заявив, що розраховує на підтримку Європейського союзу у питанні подальшої інтеграції в ЄС.  

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся