Хакери зламали сайт Конституційного суду Іспанії перед спецзасіданням уряду

Хакери зламали сайт Конституційного суду Іспанії перед спецзасіданням уряду
Фото: хакер (Pixabаy)

Сьогодні вранці сайт суду "впав" після масових DDoS-атак

Сьогодні, 21 жовтня, хакери з угрупування Anonymous зламали сайт Конституційного суду Іспанії перед проведенням спеціального засідання уряду, присвяченого обговоренню обмеження автономії Каталонії. Про це повідомляє La Vanguardia.

Повідомляється, що в суботу вранці сайт суду "впав" після масових DDoS-атак.

Як наголошується, через деякий час після атак Anonymous оголосили про запуск мережі "Компанії за звільнення Каталонії".

В рамках кампанії вони анонсували інші "акції" протягом суботи - в день, коли іспанський уряд збирається запустити процес обмеження самоврядування Каталонії.

Департамент внутрішньої безпеки в Twitter підтвердив початок хакерської кампанії. У відомстві зазначили, що протягом останніх тижнів сторінки державних органів піддалися іншим кібер-атакам.

Нагадаємо, що уряд Іспанії в Мадриді сьогодні, 21 жовтня 2017 року, проведе спеціальне засідання з Каталонії, на якому має намір ввести в дію статті 155 Конституції Іспанії, яка дозволяє центральному уряду вжити примусові заходи щодо виконання автономним регіоном своїх конституційних зобов'язань.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся