Гуманітарний штаб при фонді Ахметова виплатить "підйомні" переселенцям з літніх баз

НовиниСуспільство    10.10.2014 - 16:04

Гуманітарний штаб "Допоможемо" при фонді Ріната Ахметова буде видавати сертифікати на допомогу в розмірі 1500 грн вимушеним переселенцям, які проживали на базах гуманітарного штабу і які виїжджають додому або в інші населені пункти. Про це повідомляє інформаційний центр штабу.

"Після отримання сертифіката людина повинна звернутися в найближче відділення банку "ПУМБ", де вона за спрощеною системою, тобто без відкриття рахунку, може отримати гроші в обмін на сертифікат. Гроші будуть видані у касі відділення банку", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що волонтери штабу вже повідомили людей про "підйомні" і проконсультували щодо оформлення необхідних документів.

Згідно з повідомленням інформаційного центру, кошти не будуть видаватися тим переселенцям, яким гуманітарний штаб буде оплачувати проживання на опалювальних базах в зимовий час.

Нагадуємо, що гуманітарний штаб "Допоможемо" розміщував вимушених переселенців з числа евакуйованих штабом, а також сплатив борги кількох баз відпочинку у Миколаївській і Одеській областях, де вже проживали біженці. Також Гуманітарний штаб взяв на себе відповідальність за розміщення на опалювальних базах відпочинку найбільш незахищених категорій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top