Грубих порушень під час довиборів у Верховну Раду не зафіксовано

НовиниПолітика    17.07.2016 - 22:35
Фото: довибори в Раду
Фото: довибори в Раду

Протягом дня в поліцію надійшло 150 повідомлень про порушення

Gротягом дня під час довиборів у Верховну Раду України в поліцію надійшло 150 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом. Відкрито 14 кримінальних проваджень, з яких 8 - за порушення виборчих прав громадян. Про це йдеться на сайті Національної поліції України.


"З початку доби і до 20 годинb 17 липня в поліцію надійшло 150 повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом. Найбільшу кількість таких повідомлень зафіксовано в Луганській області - 44. Далі йдуть Чернівецька (41), Херсонська (31), Полтавська (12), Волинська (10), Дніпропетровська (7) і Івано-Франківська (5) області", - йдеться в повідомленні.

За результатами перевірки поліцейськими відкрито 14 кримінальних проваджень, з яких 8 стосуються порушення виборчих прав громадян.

Крім того, в Івано-Франківській області відкрито 2 кримінальні провадження за ст. 158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців чи фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу.

Також в Луганській області відкрито кримінальне провадження за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) КК України.

Повідомляється, що станом на 20.00 всі виборчі дільниці закрилися, йде підрахунок голосів. Поліція продовжує забезпечувати публічну безпеку і порядок у місцях роботи комісій.

Нагадаємо, в Херсоні, де сьогодні відбувалися довибори у Верховну Раду України, зафіксовані факти масового підвозу виборців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ЦВК оприлюднила явку на проміжних парламентських виборах на двох округах Руслан Богдан лідирує на виборах в 151 окрузі Полтавської області, – екзит-пол ППІ
On Top