Гройсман заявив, що не бачить підстав для зростання цін на газ

Гройсман заявив, що не бачить підстав для зростання цін на газ
Фото: Володимир Гройсман (rada.gov.ua)

На думку прем'єра, тарифоутворення на місцях має бути прозорим

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не бачить підстав для зростання цін на газ для населення. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Я не бачу підстав для підвищення ціни на газ. Разом з тим, місцева влада, ТКЕ, водоканали повинні проаналізувати структуру витрат, провести модернізацію господарства. І поки триває цей процес ми будемо захищати людей шляхом програми субсидій", - заявив Гройсман.

За його словами, кошти на проведення програм модернізації забезпечені реформою децентралізації.

"Тепер важливо, щоб місцева влада включила інструменти розвитку економіки. Ми будемо вимагати від місцевої влади включатися в економічне зростання", - резюмував прем'єр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Володимира Гройсмана, що уряд має намір контролювати коливання цін.

"Мене турбує питання зростання цін, зокрема на продукти харчування. Але воно зумовлене коливанням зовнішніх ринків і сезонними факторами. Очевидно, що імпорт тисне на ціни всередині країни. Але ми тримаємо це питання в полі зору. Головне - щоб доходи випереджали зростання цін. І ми спробуємо ряд заходів, які дозволять зупинити зростання", - заявив Гройсман.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся