Гройсман не бачить сенсу у мораторії Києва на підвищення тарифів

НовиниЕкономіка    08.07.2016 - 13:27
Фото: Гройсман не бачить сенсу у мораторії Києва на підвищення тарифів
Фото: Гройсман не бачить сенсу у мораторії Києва на підвищення тарифів
Гройсман звинуватив Тимошенко в причетності до "газових схем" Кабмін планує на наступному засіданні прийняти стратегію розвитку української гідроенергетики

Кабмін регулює лише граничну вартість тепла

Мораторій Київської міської ради на підвищення тарифів на тепло не має сенсу. Про це сьогодні під час брифінгу у ВРУ заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Мораторій на тарифи на тепло Київрада встановила до 1 жовтня. У мене є повідомлення серйозне, що до 1 жовтня тепло ніхто виробляти не буде для мешканців Києва - це перша позиція. Тому я не знаю, навіщо приймати це рішення",- заявив Гройсман.

Прем'єр також зазначив, що заявки на встановлення тарифів на тепло і послуги ЖКГ подають комунальні підприємства, а це означає, що уряд не має до них жодного відношення.


"Ми поставили граничну ціну на газ. Якщо Київ знає, де купити газ дешевше, нехай купує, і ми будемо це вітати. Наша постанова говорить про те, що дорожчий газ, ніж 6 878 гривень бути не може, а нижчий - будь ласка... Якщо київський бюджет хоче компенсувати за елітну нерухомість ціни на газ і на тепло, це їхнє право", - додав Гройсман.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду і Національної комісії регулювання електроенергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) з проханням переглянути прийняті ними рішення щодо зростання вартості газу і тарифів на опалення і гарячу воду.

Читайте в розділі

НБУ на 9 грудня зміцнив курс гривні до долара до 25,77

Інфляція в Україні у листопаді знизилася до 1,8%

"Нафтогаз" приєднався до Європейської федерації енерготрейдерів

On Top