Гройсман розповів, коли планується ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду

Гройсман розповів, коли планується ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду
Фото: дефіцит ПФ буде покритий до 2024 року

На сьогодні ця сума становить понад 140 млрд гривень

Уряд планує ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду до 2024 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

За словами Гройсмана, своє рішення щодо пенсійної реформи, яка передбачає підвищення пенсій, Кабінет міністрів має намір представити в найближчі місяці.

"Ми в найближчі місяці представляємо наш підхід, і будемо просити підтримки українських громадян і українського парламенту для того, щоб раз і назавжди змінити систему, яка дозволить відновити соціальну справедливість і людям отримувати вищі пенсії. Це завдання №1 для мене, як прем'єр-міністра, і нашого уряду ", - заявив Гройсман.

Він повідомив, що на сьогодні дефіцит ПФ становить понад 140 млрд гривень.

"Нам потрібно подолати дефіцит Пенсійного фонду, який дорівнює понад 140 млрд гривень. Це серйозний виклик, але я розумію, як його подолати. І я вважаю, що при правильному підході до 2024 року ми вийдемо на бездефіцитний Пенсійний фонд", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики не згідно підвищити пенсійний вік для зниження дефіциту ПФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся