Гройсман розповів, коли планується ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду

НовиниФінанси    17.02.2017 - 15:22
Фото: дефіцит ПФ буде покритий до 2024 року
Фото: дефіцит ПФ буде покритий до 2024 року

На сьогодні ця сума становить понад 140 млрд гривень

Уряд планує ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду до 2024 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

За словами Гройсмана, своє рішення щодо пенсійної реформи, яка передбачає підвищення пенсій, Кабінет міністрів має намір представити в найближчі місяці.

"Ми в найближчі місяці представляємо наш підхід, і будемо просити підтримки українських громадян і українського парламенту для того, щоб раз і назавжди змінити систему, яка дозволить відновити соціальну справедливість і людям отримувати вищі пенсії. Це завдання №1 для мене, як прем'єр-міністра, і нашого уряду ", - заявив Гройсман.

Він повідомив, що на сьогодні дефіцит ПФ становить понад 140 млрд гривень.

"Нам потрібно подолати дефіцит Пенсійного фонду, який дорівнює понад 140 млрд гривень. Це серйозний виклик, але я розумію, як його подолати. І я вважаю, що при правильному підході до 2024 року ми вийдемо на бездефіцитний Пенсійний фонд", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики не згідно підвищити пенсійний вік для зниження дефіциту ПФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Розенко виступає за збереження категорії "працюючий пенсіонер" Пенсійна реформа не передбачає підвищення пенсійного віку, - Розенко
On Top