Гройсман розповів, як будуть проводити перерахунок пенсій у цьому місяці

Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

За словами Гройсмана, кожен пенсіонер отримає повідомлення з інформацією про свою пенсію

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, як будуть проводити перерахунок пенсій в цьому місяці. Про це глава уряду повідомив в інтерв'ю "5 каналу".

"Кожен пенсіонер, якому зроблений автоматичний перерахунок пенсії, отримає повідомлення про те, що, як і яка пенсія у цієї людини вже буде, включно з жовтня місяця. Тим, хто вже отримав першу половину пенсії в цьому місяці, ми доплатимо. А всі ті, хто ще не отримав - вони вже отримають нову пенсію, підвищену", - повідомив Гройсман.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві соціальної політики України обіцяли вирішити проблему перерахунку пенсій переселенців за 1-2 місяці.

"Як ми будемо перераховувати пенсії людям, які живуть на непідконтрольної території, сьогодні я вам сказати не можу, оскільки в законі це не прописано. За загальним правилом такі перерахунки роблять органи Пенсійного фонду за місцем проживання людей. Органів Пенсійного фонду та відповідної пенсійної бази тих людей, які живуть на непідконтрольної території, у нас немає - і немає фізичної та технічної можливості це зробити... З людьми, які переїхали на підконтрольну територію, також будуть проблеми, тому що для здійснення перерахунку потрібно мати матеріали справи. Їм пенсія виплачується без матеріалів справи, але це поточна пенсія. Однак я можу гарантувати, що ми це питання вирішимо", - запевнив міністр соціальної політики України Андрій Рева.