Гройсман доручив апарату ВР створити графік виконання плану запровадження безвізового режиму

Понеділок 15 червня 2015 12:46
Гройсман доручив апарату ВР створити графік виконання плану запровадження безвізового режиму
Фото: Володимир Гройсман

Гройсман пропонує раз в сесійний тиждень заслуховувати результати про виконану роботу

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман доручив апарату ВР створити графік виконання плану запровадження безвізового режиму України з ЄС. Про це він заявив у понеділок, 15 червня, під час погоджувальної ради, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я вважаю, що з боку парламенту має бути чітке розуміння виконання плану щодо безвізового режиму. Тому я пропоную кожен тиждень сесійний або один раз на два тижні сесійні заслуховувати технічну інформацію про те, де ми сьогодні знаходимось. Я доручаю апарату парламенту спільно з комітетом європейської інтеграції зробити координаційний план до кінця поточного року, що хто має зробити ... Тобто ми робимо такий графік мережевий, де ми чітко визначаємо операційно, хто за що відповідає. Якщо ми будемо бачити, що якесь рішення не вирішене до певного контрольного терміну, ми вже зрозуміємо, що є час втручання у це питання", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко незадоволений виконанням завдань для отримання безвізового режиму з ЄС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся