ru ua

На кордонах Запорізької обл. встановлять відеоспостереження

На кордонах Запорізької обл. встановлять відеоспостереження Фото: засідання Ради оборони Запорізької області

Такий проект є першим в Україні

Запорізька область першою в Україні встановить відеоспостереження на своїх кордонах. Про це повідомив глава Запорізької ОДА Григорій Самардак під час засідання Ради оборони Запорізької області за участю керівників правоохоронних органів, силових структур, військових та громадськості, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

Повідомляється, що у рамках засідання було вирішено питання придбання 15 сучасних камер, що будуть використовуватись для відеоспостереження на кордонах області.

"Вже найближчим часом ми будемо мати можливість стежити за нашими кордонами в режимі 24 години на добу. Такий проект є першим в Україні та дозволить охороняти область як на суші, так і на морі. Крім того, поки ми проводимо мобілізацію та переймаємось питаннями захисту області від зовнішньої агресії, противник перейшов до внутрішнього розгойдування ситуації з середини. Тож ми маємо не допустити дестабілізації, а також втрати пильності, і продовжити виконувати всі свої обов'язки перед нашими громадянами. Від нині засідання Ради оборони та штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій буде проходити щотижня", - зазначив Самардак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Запорізькій області СБУ затримала бойовика НВФ "Восток".