ru ua

Град завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - Москаль

Град завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - Москаль Фото: Геннадій Москаль

За його словами, ця сума документально підтверджена експертними висновками

Для ліквідації наслідків граду, який пройшов в Закарпатської області 21 червня, як для приватного сектора, так і для об'єктів соціального захисту, необхідно 100 мільйонів 508 537 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

"Ця сума документально підтверджена експертними висновками, кошторисами, актами обстеженнями домогосподарств тощо", - зазначає Москаль.


"Вся документація направлена в уряд для підготовки проекту постанови Кабінету міністрів України щодо виділення Закарпаттю коштів з резервного фонду для компенсації заподіяної шкоди.

Град завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - Москаль

Град завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - МоскальГрад завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - МоскальГрад завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - Москаль

Град завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - МоскальГрад завдав Закарпаттю збитків на більш, ніж 100 млн гривень, - МоскальФото: зведена таблиця щодо заподіяної шкоди за соціальним об'єктам

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті негоди на Закарпатті за ніч підтоплено 15 дворогосподарств.