ГПУ і СБУ готують низку кримінальних справ проти середньої керівної ланки НАБУ, - Найєм

НовиниПолітика    16.08.2016 - 11:46
Фото: Найєм заявив, що ГПУ може оголосити підозри детективам НАБУ найближчим часом
Фото: Найєм заявив, що ГПУ може оголосити підозри детективам НАБУ найближчим часом

За його словами, політики роблять все можливе, щоб НАБУ не запрацювало

Генеральна прокуратура і Служба безпеки України готують ряд кримінальних проваджень щодо працівників Національного антикорупційного бюро України, в тому числі з середньої керівної ланки. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України, член колегії Міністерства внутрішніх справ України Мустафа Найєм.

Він зазначає, що найближчим часом можуть оголосити підозри керівництву підрозділу детективів НАБУ.


"Атака буде по всіх фронтах - звинувачення у протиправній діяльності, публічна дискредитація, саботаж, повне призупинення створення Антикорупційного суду", - підкреслив Найєм.

"І все це після майже тижневого мовчання генерального прокурора у відповідь на викрадення двох працівників НАБУ, яких більше десяти годин незаконно утримували в приміщенні департаменту ГПУ на вул. Симона Петлюри, 7/9 і, намагаючись шляхом тортур, вибити з заручників необхідні свідчення", - додав нардеп.

Найєм впевнений, що НАБУ - єдиний правоохоронний орган в Україні, у керівництва якого немає політичних зобов'язань, і зараз політики роблять все, щоб він не заробив.

"Це війна. Але не проти корупції та беззаконня. Це війна зникаючої еліти за вкрадений status quo", - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ відкрила провадження за фактом незаконних дій співробітників ГПУ щодо детективів.

On Top