ГПУ і СБУ готують низку кримінальних справ проти середньої керівної ланки НАБУ, - Найєм

НовиниПолітика    16.08.2016 - 11:46
Фото: Найєм заявив, що ГПУ може оголосити підозри детективам НАБУ найближчим часом
Фото: Найєм заявив, що ГПУ може оголосити підозри детективам НАБУ найближчим часом

За його словами, політики роблять все можливе, щоб НАБУ не запрацювало

Генеральна прокуратура і Служба безпеки України готують ряд кримінальних проваджень щодо працівників Національного антикорупційного бюро України, в тому числі з середньої керівної ланки. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України, член колегії Міністерства внутрішніх справ України Мустафа Найєм.

Він зазначає, що найближчим часом можуть оголосити підозри керівництву підрозділу детективів НАБУ.


"Атака буде по всіх фронтах - звинувачення у протиправній діяльності, публічна дискредитація, саботаж, повне призупинення створення Антикорупційного суду", - підкреслив Найєм.

"І все це після майже тижневого мовчання генерального прокурора у відповідь на викрадення двох працівників НАБУ, яких більше десяти годин незаконно утримували в приміщенні департаменту ГПУ на вул. Симона Петлюри, 7/9 і, намагаючись шляхом тортур, вибити з заручників необхідні свідчення", - додав нардеп.

Найєм впевнений, що НАБУ - єдиний правоохоронний орган в Україні, у керівництва якого немає політичних зобов'язань, і зараз політики роблять все, щоб він не заробив.

"Це війна. Але не проти корупції та беззаконня. Це війна зникаючої еліти за вкрадений status quo", - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ відкрила провадження за фактом незаконних дій співробітників ГПУ щодо детективів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top