ГПУ дозволила Л.Кучмі виїзд до Москви, - Р.Кузьмін

Генеральна прокуратура України (ГПУ) дозволила колишньому Президентові України Леоніду Кучмі виїзд до Москви, повідомив перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін, передає кореспондент РБК-Україна.

"Леонід Данилович Кучма сьогодні був у головному слідчому управлінні і отримав дозвіл на виїзд за межі України. Мною підписані відповідні документи, які були спрямовані до прикордонної служби. Обмеження на виїзд Л.Кучмі зняті. Після його повернення на батьківщину, обмеження на виїзд буде відновлено", - зазначив Р.Кузьмін і додав: "Я особисто сам підписав документи, що дозволяють Леоніду Даниловичу Кучмі виїхати за межі України в цей час. Документи з цього приводу передано у прикордонну службу, ніяких перешкод для виїзду бути не повинно. На період участі в урочистостях в Російській Федерації".

Раніше сьогодні Л.Кучма після відвідання ГПУ повідомив, що слідчий не дозволив йому поїхати на два дні до Москви на святкування Дня космонавтики і викликає його на черговий допит 12 квітня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся