ГПУ отримала подання на нардепів Розенблата, Полякова і Довгого

НовиниСуспільство    20.06.2017 - 20:54
Фото: Генпрокуратура (screenshot google-maps)
Фото: Генпрокуратура (screenshot google-maps)

Луценко прийме рішення про передачу документів у Раду після висновку юридичної служби ГПУ

Генеральна прокуратура України отримала від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання на народних депутатів Борислава Розенблата, Максима Полякова та Олеся Довгого. Про це у Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"Генеральна прокуратура отримала від САП подання на народних депутатів Довгого, Полякова і Розенблата сьогодні близько 15.30", - повідомила Сарган.

Також вона зазначила, що документи не вдасться передати в Раду завтра, 21 червня.

"Юридична служба ГПУ взяла документи на опрацювання на відповідність нормам закону "Про Регламент Верховної Ради України"... Тому подати подання до Верховної Ради на вищевказаних нардепів вже завтра, як наполягають окремі народні депутати, для розгляду їх на регламентному комітеті неможливо, оскільки Генеральна прокуратура повинна діяти в рамках чинного законодавства. Генпрокурор прийме рішення про підтримку подань після надходження висновку юридичної служби ГПУ", - додала Сарган.

 

Генеральна прокуратура отримала від САП подання на народних депутатів О.Довгого, М.Полякова та Б.Розенблата сьогодні бли...

Опубліковано Ларисою Сарган 20 червня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ і САП підготували подання на зняття недоторканності з Розенблата та Полякова.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top