ГПУ підготувала підозру екс-нардепу Іванющенку за заволодіння акціями ринку "7-й кілометру"

НовиниПолітика    30.09.2016 - 14:43
Фото: Іванющенку підготували підозру в заволодінні акціями "7-го кілометра"
Фото: Іванющенку підготували підозру в заволодінні акціями "7-го кілометра"

Підозру підготували також 2 спільникам колишнього нардепа

Генеральная прокуратура України підготувала підозру колишньому депутату Верховної Ради України Юрію Іванющенку за фактом заволодіння часткою у статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю "Промринок", що розташований на території Одеської області. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Так, департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури розслідує кримінальне провадження за фактом заволодіння часткою у статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю "Промринок", що розташований на території Одеської області (ринок "7-й кілометр"), та спричинення збитків колишнім власникам цього підприємства.

"За результатами розслідування вказаного кримінального провадження 23.09.2016 складено повідомлення про підозру колишньому народному депутату України та двом його спільникам у вчиненні організації вимагання чужого майна за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки потерпілим, та організації підроблення офіційного документу, тобто вчиненні злочинів передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 189, ч. 3 ст. 27, ч.3 ст. 358 КК України", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, ГПУ має намір оголосити про підозру соратнику екс-президента Віктора Януковича Юрію Іванющенку.

On Top