ru ua

ГПУ оскаржила в суді призначення нового керівника "Чорноморнафтогазу"

Генеральна прокуратура України подала позов до Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування розпорядження самопроголошеного голови Радміну Криму Сергія Аксьонова про призначення Андрія Ільїна керівником ДАТ "Чорноморнафтогаз".

Генеральна прокуратура України подала позов до Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування розпорядження самопроголошеного голови Радміну Криму Сергія Аксьонова про призначення Андрія Ільїна керівником ДАТ "Чорноморнафтогаз". Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"Генеральна прокуратура України заявила в Окружний адміністративний суд м. Києва позов про скасування розпорядження самопроголошеного голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятого з перевищенням наданих законом повноважень та створює загрозу економічній і національній безпеці України", - сказано в повідомленні.

Таке розпорядження, зазначає ГПУ, є незаконним.

"Суспільство не відноситься до сфери управління Ради міністрів Автономної Республіки Крим, а її Голова не має повноважень на призначення виконавчих органів цього суспільства", - підкреслюється в повідомленні.

ДАТ "Чорноморнафтогаз" - єдине підприємство в Україні, яке займається освоєнням нафтогазових ресурсів шельфу Чорного моря для забезпечення потреб в енергоресурсах Криму і півдня України.

Нагадаємо, 17 березня парламент Криму вирішив націоналізувати активи української державної акціонерної компанії "Чорноморнафтогаз", що знаходяться на його території.